Схеми планування

Генеральні плани

Детальні плани

Новини в містобудуванні

Громадські слухання Схеми планування території Бараніської міської ОТГ

15 листопада 2017 р. заступник директора Криштоп Т.В., ГАП Старинець Р.В., ГІП Шаманський С.Й., вчений секретар Бурачок Я.А. взяли участь у громадських слуханнях Схеми планування території Бараніської міської ОТГ. У концертному залі міського Будинку культури зібралось біля 350 жителів, які за результатами доповіді фахівців ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" взяли до відома результати роботи та рекомендували її для подальшого погодження відповідно до вимог чинного законодавства.

Детальніше: Громадські слухання Схеми планування території Бараніської міської ОТГ

Обговорення з громадськістю проекту ДБН "Склад та зміст схеми планування території громади"

15 листопада 2017 р. в ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" відбулось обговорення з громадськістю проекту ДБН "Склад та зміст схеми планування території громади", розробленого на замовлення Мінрегіону.

Необхідність розроблення ДБН визначається розпорядженням КМУ № 333-р від 01.04.2014 р., яким поставлено завдання протягом 2015-2017 років забезпечити всі ОТГ схемами планування та генеральними планами населених пунктів. Про це свідчить і європейський (зокрема, німецький та польський) досвід просторового планування.

Схема планування території ОТГ дозволяє територіально "прив'язати" стратегічні та операційні цілі, передбачені Стратегією розвитку цієї ОТГ, а також обгрунтувати важливість та черговість реалізації проектів розвитку, які формуються в Стратегії та включаються в щорічні програми (плани) соціально-економічного розвитку, подаються на фінансування з ДФРР та європейськими програмами технічної допомоги.

Розроблення та впровадження в практичну діяльність ОТГ документації з просторового планування (в першу чергу схем планування їх території) забезпечить сталий та гармонійний розвиток їх територій, дозволить підвищити їх економічну спроможність та інвестиційну привабливість.

Нарада з питань обговоренння Технічного завдання на створення містобудівного кадастру державного та регіонального рівнів14 листопада 2017р. заступник директора ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" Криштоп Т.В. взяла участь в нараді, яка відбулась в Мінрегіоні, з питань обговоренння Технічного завдання на створення містобудівного кадастру державного та регіонального рівнів.

Семінар «Розробка основних принципів з просторового планування ОТГ»

10 листопада 2017 р. в Миколаївському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар "Розробка основних принципів з просторового планування ОТГ". На семінарі були присутні працівники управління містобудування та архитектури Миколаївської ОДА, районні та міські архітектори області, представники об'єднаних територіальних громад. Перед ними віступили з презентаціями директор ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" Чижевський О.П. та заступник директора Криштоп Т.В., які розповіли про законодавчу та нормативну базу просторового планування в ОТГ, створення містобудівного кадастру, а також продемонстрували практичний досвід інституту з цих питань в режимі on-line.

Детальніше: Семінар «Розробка основних принципів з просторового планування ОТГ»

Українсько-німецький "круглий стіл" щодо розгляду положень законопроекту "Про просторове планування в Україні"

8 листопада 2017 р. Мінрегіон разом з експертами GIZ проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні" провів українсько-німецький "круглий стіл" щодо розгляду положень законопроекту "Про просторове планування в Україні". Від ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" в ньому взяли участь директор О.П.Чижевський та заступник директора Т.В.Криштоп, які висловили свої пропозиції щодо подальшої роботи над законопроектом.

Детальніше: Українсько-німецький "круглий стіл" щодо розгляду положень законопроекту "Про просторове...