Схеми планування

Генеральні плани

Детальні плани

Новини в містобудуванні

Міжнародна конфереція GIZ "Діємо разом: Партнерство та Діалог"

Україна докладає великих зусиль для забезпечення стабільного майбутнього країни. Німеччина надає Україні підтримку в модернізації держави. Це партнерство є складовою частиною співробітництва з ЄС та його країнами-членами.

Детальніше: Міжнародна конфереція GIZ "Діємо разом: Партнерство та Діалог"

Стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні

17 березня 2018 року в м.Житомирі відбулась стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні.

Детальніше: Стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні

Засідання секторальної платформи "Місцевий економічний розвиток та інвестиції "

22 лютого 2018 р. на запрошення Асоціації об'єднаних територіальних громад Криштоп Т.В. та Голубцов О.Г. взяли участь у засіданні секторальної платформи "Місцевий економічний розвиток та інвестиції", де розповіли про застосування містобудівної документації у підвищенні інвестиційної привабливості територій ОТГ.

Детальніше: Засідання секторальної платформи "Місцевий економічний розвиток та інвестиції "

Міжнародна конференція "НІГД: на шляху до інформаційного суспільства"

22 лютого 2018 р. Криштоп Т.В., Беба Н.В. та Максимова Ю.С. взяли участь у міжнародній конференції "НІГД: на шляху до інформаційного суспільства", організованого у співробітництві з Проектом "Створення Національної інфраструктури геопросторових даних в Україні".

Детальніше: Міжнародна конференція "НІГД: на шляху до інформаційного суспільства"

Міжнародна конференція "Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства"

16 лютого 2018 р.в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулась міжнародна конференція "Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті розбудови цифрового суспільства" в рамках спільного проекту "Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання" за участі Університету Ванкувер Айленд (Канада).

Детальніше: Міжнародна конференція "Формування національної інфраструктури геопросторових даних у контексті...