Обговорення з громадськістю проекту ДБН "Склад та зміст схеми планування території громади"

15 листопада 2017 р. в ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" відбулось обговорення з громадськістю проекту ДБН "Склад та зміст схеми планування території громади", розробленого на замовлення Мінрегіону.

Необхідність розроблення ДБН визначається розпорядженням КМУ № 333-р від 01.04.2014 р., яким поставлено завдання протягом 2015-2017 років забезпечити всі ОТГ схемами планування та генеральними планами населених пунктів. Про це свідчить і європейський (зокрема, німецький та польський) досвід просторового планування.

Схема планування території ОТГ дозволяє територіально "прив'язати" стратегічні та операційні цілі, передбачені Стратегією розвитку цієї ОТГ, а також обгрунтувати важливість та черговість реалізації проектів розвитку, які формуються в Стратегії та включаються в щорічні програми (плани) соціально-економічного розвитку, подаються на фінансування з ДФРР та європейськими програмами технічної допомоги.

Розроблення та впровадження в практичну діяльність ОТГ документації з просторового планування (в першу чергу схем планування їх території) забезпечить сталий та гармонійний розвиток їх територій, дозволить підвищити їх економічну спроможність та інвестиційну привабливість.