Міжнародний науково-практичний семінар "Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування"

29 листопада 2016 року в м. Київ, вул. Володимирська, 55 відбувся Міжнародний науково-практичний семінар "Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування"

Семінар присвячений обговоренню результатів виконання спільного німецько-українського проекту "Інтеграція екологічних вимог в систему територіального планування України".

Захід відбувся в приміщенні Великого Конференц-холу НАН України.

Від ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" у ній прийняли участь директор Чижевський Олександр Павлович, заступник директора з наукової роботи та регіонального планування Криштоп Тетяна Володимирівна, головний архітектор проектів Войко Ірина Ігорівна, керівник групи з охорони навколишнього середовища Лисак Юлія Володимирівна.

Криштоп Т.В. виступила з доповіддю на тему "Напрями вдосконалення законодавчої бази України у зв'язку із децентралізацією на місцевому рівні. Чижевський О.П. взяв участь в дискусії на тему "Планувальні процеси в регіонах України - досвід, проблеми, вдосконалення". По результатах семінару досягнуто домовленість щодо подальшої участи ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" в українсько-німецькому проекті з метою впровадження європейських екологічних вимог в схему планування території Єрківської ОТГ".

ОРГАНІЗАТОРИ СЕМІНАРУ:

Інститут географії НАН України,

Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя.