Круглий стіл на тему "Зниження корупційних ризиків та підвищення ефективності публічного управління у галузі будівництва"

6 грудня 2016 О. П. Чижевський та Т. В. Криштоп взяли участь у круглому столі на тему "Зниження корупційних ризиків та підвищення ефективності публічного управління у галузі будівництва", який проводився Міжнародною організацією права розвитку в Україні, Мінрегіоном України та Реанімаційним пакетом реформ в рамках урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції".

О. П. Чижевський виступив під час другої сесії "Формування переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання". Т.В Криштоп зробила доповідь на третій сесії "Розроблення проекту концепції публічного управління у галузі будівництва" на тему "Містобудівний кадастр як модель Національної інфраструктури геопросторових даних", зробивши огляд чинної законодавчої та нормативної бази з питань створення містобудівного кадастру, в підготовці якої брало участь ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" як базова організація Мінрегіону, що відповідає за цей напрямок науково-технічної діяльності.