Презентація Стратегії розвитку Сатанівської селищої ОТГ та другого засідання Робочої групи з питань просторового планування

27 жовтня 2016 року у м. Сатанів відбулося друге засідання Робочої групи з питань просторового планування.

Публічне обговорення Стратегії розвитку Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади за участі директора з науки та розвитку ГО "Інститут громадянського суспілсьва" Ткачука А.Ф., консультанта зі стратегічного планування Мавко Петра, начальника відділу містобудування та архітектури Хмельницької обласної державної адміністрації Дунаєвської І.М.

Презентація "Просторового планування. Німецький досівд. Адаптація просторогового планування до стандатів ЄС" - професор доктор Янош Бреннер (заступник керівника Департаменту правової а проектної роботи з питань облаштування території, Федеральне міністерство транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини), Чижевський О.П. (директор ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД"), Криштоп Т.В. (заступнк директора з наукової роботи та планування на регіональному рівні ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД"), Войко І.І. (головний архітектор проектів ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД"). 

До складу Робочої групи включені керівництво та представники структурних підрозділів виконкому Сатанівської ОТГ, які здійснюють свою діяльність у сфері землевпорядкування, містобудування та архітектури, старости сіл, профільні депутати селищної ради, а також представники громадського середовища й активісти.