Інформація для представників об'єднаних територіальних громад

Інформація для представників об'єднаних територіальних громад. Ви можете отримати інформацію щодо орієнтовної вартості розроблення схеми плануванння території заповнивши анкету, що знаходиться за цим посиланням:

Анкета для розрахунку орієнтовної вартості розроблення Схеми планування територій об'єднаних територіальних громад

До уваги архітекторів- планувальників та власників архітектурних компаній!

До уваги архітекторів- планувальників та власників архітектурних компаній! Цифрова революція набирає обертів, на зміну заслуженому ветеранові CAD в містобудуванні прийшов молодий, динамічний GIS зі своїми ключовими перевагами – аналізом і верифікацією. Ми в темі, тож з квітня на базі інституту розпочинаємо курс для архітекторів- містобудівельників, на якому навчимо виготовляти і випускати генеральні плани в ГІС, працювати із базами даних та інструментами аналізу для прийняття планувальних рішень.

Детальніше: До уваги архітекторів- планувальників та власників архітектурних компаній!

Міжнародна конфереція GIZ "Діємо разом: Партнерство та Діалог"

Україна докладає великих зусиль для забезпечення стабільного майбутнього країни. Німеччина надає Україні підтримку в модернізації держави. Це партнерство є складовою частиною співробітництва з ЄС та його країнами-членами.

Детальніше: Міжнародна конфереція GIZ "Діємо разом: Партнерство та Діалог"

Захист проектів у Сумській державній адміністрації

28 березня 2019 у Сумській районній адміністрації відбулось засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, у порядок денний якого було включено розгляд проекту "Схеми планування території Сумського району", розробленої Державним підприємством Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД".

Детальніше: Захист проектів у Сумській державній адміністрації

Стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні

17 березня 2018 року в м.Житомирі відбулась стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні.

Детальніше: Стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні