В цьому розділі:

Ковка в сучасному дизайні

КОВКА – всесвітньо відомий спосіб художньої обробки заліза. З рук майстра-коваля можуть виходити не лише грати, а й витончені стильні речі. Усвідомлення цього як виробником, так і споживачем обумовило появу широкого спектру кованих виробів – від огорож до садових меблів і предметів інтер'єру.

Детальніше: Ковка в сучасному дизайні

Енергонезалежні будівлі та відновлювальні джерела енергії

Розділ І.

Це потрібно знати всім.

Більше ефективності при менших енергетичних затратах. Все залежить від наших зусиль від нашої активності. Що це значить? У нашому світі, коли є повна ясність про кінець видобування природних енергоносіїв, нині потрібно задуматись про день сьогоднішній, завтрашній, післязавтрашній. Головні питання: як користуватися енергією, яка її оптимальна величина для використання, які види, яким способом, і по якій ціні ми можемо використовувати енергію для своїх потреб?

Перша важлива і необхідна можливість – взагалі знизити ці потреби без порушення якісних показників життєдіяльності і навіть їх підвищенні. Це дуже важливо, але взагалі не вирішує питання споживання енергії і їх джерел.

Детальніше: Енергонезалежні будівлі та відновлювальні джерела енергії

Більше простору у ванній кімнаті

Відійти від стандартів у дизайні ванної кімнати пропонує німецький концерн АСО (АКО). Водовідвідні канали, виконані із високоякісної нержавіючої сталі, є прекрасною альтернативою стандартним душовим піддонам. Вони легко монтуються в кахляну підлогу і мають відмінну пропускну здатність, що дозволяє відокремити «суху» зону ванної від «мокрої».

У концепцію душових каналів АСО закладено ідеальне поєднання практичності і стилю. Крім естетичного зовнішнього вигляду, канал дуже легко чиститься завдяки сифону, котрий виймається, що є немаловажним фактором для гігієни Вашої ванної кімнати.

Детальніше: Більше простору у ванній кімнаті

RUUKI

Кровли от Ruukki уже свыше 40 лет удовлетворяют вкусы самых требовательных европейских потребителей. И уже 10 лет в Украине.

Почему в Европе выбирают кровли от Ruukki?

Высокое качество сырья и более чем 40-летний опыт изготовления стального листа с полимерным покрытием, позволили достичь чрезвычайно высоких характеристик технической износостойкости и стойкости цвета поверхности при длительной эксплуатации. Простые формы металлочерепицы имеют изысканный вид и хорошо сочетаются с архитектурными стилями прошлого, а современным зданиям они придают яркую индивидуальность. В Украине металлочерепица является одной из самых распространенных кровель для современного дома. Компания Ruukki разработала несколько моделей металлочерепицы, чтобы удовлетворить все возможные ребования к кровлям. Красивые, легкие и надежные кровли от Ruukki будут служить вам на протяжении долгих лет.

Детальніше: RUUKI