Яке це щастя - H2O

Люди будуються... В місті виростають комфортабельні багатоповерхівки... За містом ростуть, як гриби після дощу, не менш комфортабельні котеджі. Власники заміських будинків враховують все – і місце розташування, і зручність та красивість проекту. І ландшафтний дизайн. Здається все передбачено, все збудовано. Але виявляється, що забули про малюсіньку дрібничку, до якої всі звикли, бо вона є повсюди і сприймається як належне – це ВОДА. Саме так, ВОДА.

Вода є повсюди, але яка це вода. Якщо брати до уваги, що людський організм на 80 % складається саме з неї, то це насамперед питання власного здоров'я. Адже на склад води впливає насамперед екологічна ситуація регіону, тай не тільки. Достатньо звернути увагу на узбіччя доріг, де гори мішків зі сміттям – звичайний пейзаж. Продукти життєдіяльності людини потрапляють навіть у глибинні водоносні шари. Джерельна вода стає просто небезпечною! Проходження води через ґрунт обертається «збагаченням» сольовим складом. Як правило, це солі кальцію та магнію, але у воду потрапляють й інші хімічні елементи: залізо, марганець, селен, хром тощо. Таким чином, ми одержуємо перелік тих хімічних елементів, що можуть міститися у воді. При підвищеному вмісті або нестачі мінералів збільшується ризик захворювання . Список хвороб загрозливо великий. Хоча, звичайно, більше проблем виникає з продуктами життєдіяльності людини, що потрапляють у воду. Наявність в поверхневих водах і верхніх водоносних шарах токсичних речовин (нітрати, нітрити, важкі метали) зробила її практично непридатною для пиття. Тому краще ще на стадії купівлі земельної ділянки під будівництво подбати про джерело водопостачання. Непогано дізнатися, який водогін у сусідів (криниця, свердловина, водопровід). Добре б, звичайно, знати, як залягають водоносні шари. Обов'язково треба отримати аналіз води з місцевого водогону (ми допоможемо зробити це в місцевій лабораторії). Тобто питання збереження свого здоров'я поставити ще на початку будівництва свого заміського житла.

Ще досі в народі живе помилкова думка, що вода з артезіанської свердловини кришталево чиста. Вже давно минули ті часи, коли це було насправді так. Нині така вода містить так багато забруднень, що серйозно шкодить і нашому здоров'ю, і побутовій техніці. Особливо така вода «збагачена», так званими, солями жорсткості. В основному, це солі кальцію і магнію, що відкладаються на всіх поверхнях, з якими стикається вода, і створюють накип на стінках нагрівальних приладів. Жорстка вода здатна вивести з ладу пральну машину, гідромасажну ванну всього лише за рік її роботи. Крім того, жорстка вода вельми некорисна для шкіри і волосся. А якщо врахувати, що в артезіанській воді можуть бути присутні ще і розчинене залізо, марганець, сірководень, то і стан труб, якими вода надходить, часто не покращується. Отут стає зрозуміло, що без високоякісної системи водоочищення в помешканні не обійтися. І вихід завжди є. У випадку облаштування водогону заміського будинку вирішити проблему забруднення води, навіть якщо вона подається з артезіанської свердловини, можливо лише із встановленням комплексної системи водоочищення.

Багаторічний досвід спеціалістів компанії «H2O» свідчить про те, що рішення комплексної системи водоочищення у більшості випадків універсальні, але найвдаліший спосіб вирішення проблеми – це всебічне вивчення потреб Замовника і якості води.

До проблем, які часто трапляються, з водою та вимагають застосування якогось устаткування для водопідготовки, можна віднести:

 • наявність механічних домішок (пісок, глина тощо);
 • розчинені у воді залізо і марганець;
 • жорсткість води;
 • присмак, запах, каламутність;
 • присутність бактерій і мікроорганізмів;
 • забрудненість органікою.
 • Провівши аналіз води, список можна істотно подовжити залежно від екологічної ситуації та природних умов у конкретній місцевості.

  Нині немає єдиного універсального пристрою, що вирішує проблему водоочищення. Натомість вода, як стверджують спеціалісти компанії «H2O», щоб стати кришталево чистою і придатною для пиття, повинна пройти кілька ступенів очищення:

  1. Фільтри для води від механічних домішок «на вході» у котедж (будинок, квартиру) або перед використовуванням у побутовій техніці (механічне очищення води);
  2. Пристрої для корекції хімічного складу (пом'якшувачі води, знезалізувачі, вугільні й іонообмінні фільтри для видалення солей важких металів), з набору яких і складається конкретна система очищення;
  3. Устаткування для водопідготовки й очищення питної води – знезараження води, очищення води до якості питної в кількості, необхідній для добового споживання сім'ї (до 200 л на добу), – воно часто локальне і розміщується поблизу питного крану.

Наші будинки