Більше простору у ванній кімнаті

Відійти від стандартів у дизайні ванної кімнати пропонує німецький концерн АСО (АКО). Водовідвідні канали, виконані із високоякісної нержавіючої сталі, є прекрасною альтернативою стандартним душовим піддонам. Вони легко монтуються в кахляну підлогу і мають відмінну пропускну здатність, що дозволяє відокремити «суху» зону ванної від «мокрої».

У концепцію душових каналів АСО закладено ідеальне поєднання практичності і стилю. Крім естетичного зовнішнього вигляду, канал дуже легко чиститься завдяки сифону, котрий виймається, що є немаловажним фактором для гігієни Вашої ванної кімнати.

До того ж душові канали дозволяють втілювати найрізноманітніші дизайнерські ідеї. Перш за все, канали бувають різної довжини від 485 мм до 1185 мм. Варіантів їх установлення також може бути декілька. Канали можуть установлюватися вздовж стіни, кутом або під двері душової. Під індивідуальне замовлення канали можуть виготовлятися різних конфігурацій, наприклад, кут, півколо та ін.

Для зручності монтажу каналів виробник також передбачив декілька типів сифонів. Це означає, що душові канали підходять до установлення як у приватному будинку, так і в звичайній квартирі.

І, нарешті, решітки каналів. Ось де можна втілити будь-який політ Вашої фантазії. Решітки виготовляються з різними типами рисунків: від суворих – «Лінія», «Квадрат», «Хвиля», до романтичних візерунків – «Квітка», «Вода». До будь-якого стилю Вашої плитки у ванній кімнаті Ви зможете підібрати відповідну решітку душового каналу, або кришку під заповнення плиткою.

А для найбільш витончених інтер'єрів концерн створив спеціальну ексклюзивну лінію душових каналів. Вони відрізняються глянцевим блиском, який досягається за допомогою заводської електрополіровки всіх деталей продукту, а також надпотужної пропускної здатності сифону – 1,1 л/с.

Наші будинки