Проекти середньоповерхових житлових будинків

Багатоповерхові житлові будинки

Найбільша економічна та соціальна ефективність цього типу житла залишилась переважно в минулому або буде підтверджена в недалекому майбутньому, коли стане актуальним спорудження житла не лише в мегаполісах, але й у великій кількості середніх і малих міст і селищ країни.

Значний проектний досвід з розроблення різних варіантів даного типу житла має колектив архітекторів, очолюваний сертифікованими архітекторами Борисом Ликовим та Михайлом Саганом. Серед виконаних ними – проекти для спорудження в селах Чайки, Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району, а також у селах Чубинське та Щасливе Бориспільського району Київської області.

Детальніше: Проекти середньоповерхових житлових будинків

Культові споруди

Церква Святої Параскеви в селі Чайкіне Новгород-Сіверського району Чернігівської області Церква Святої Параскеви в селі Чайкіне Новгород-Сіверського району Чернігівської області.

Соціальне замовлення на спорудження культових будівель – церков і храмів, не втрачає свою актуальність уже майже 20 років.

За цей час в інституті накопичено значний досвід з проектування і спорудження у першу чергу православних церков і храмів у різних селах і містах Київської, Чернігівської, Черкаської та Вінницької областей. Колектив архітекторів, очолюваних заслуженим архітектором України Олександром Галетко розробив серію проектів-прототипів на 50, 100, 150, 250, 300, 500 і 600 парафіян відповідно.

Детальніше: Культові споруди

Культурно-дозвільні центри

Культурно-дозвільні центри

Пошуки сучасних форм культурного виховання та організації дозвілля населення тільки ведуться, на зміну масовим у радянські часи клубам і Будинкам культури, приходять культурні та дозвільні центри.

Детальніше: Культурно-дозвільні центри

Вищі навчальні заклади

Академія Державної податкової служби України в місті Ірпінь Київської області

Протягом цілого ряду років колектив інституту здійснював проектування для реконструкції та нового будівництва комплексу споруд Академії Державної податкової служби України в місті Ірпінь Київської області.

Детальніше: Вищі навчальні заклади

Наші будинки