80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 1(48) 2008р.

80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями

Для нинішнього етапу забудови міст столичного регіону, одним з яких є Вишгород, характерним є пошук власного обличча та сучасного маштабу забудови. Є об’єкти, які слугують поштовхом в таких професійних пошуках. Саме таким є проект 80-квартирного будинку по проспекту Шевченка.

«Г»-подібна трисекційна десятиповерхова споруда своєю архітектурно-художньою виразністю з рустованою нижньою частиною та по-сучасному трактованим класичним завершенням верхньої частини задає тон формуванню усієї забудови головної вулиці міста.

80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями 80-ти квартирний житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями

Наші будинки