Школи та дошкільні заклади

Школи та дошкільні заклади

Неодмінним елементом комплексної забудови житлових кварталів чи мікрорайонів є будівлі дитячих дошкільних закладів і шкіл.

Складність нинішньої ситуації обумовлена з одного боку відсутністю типових проектів, а з іншого – дефіцитом землі для нормативних потреб функціонування навчально-виховних закладів. В ДП «УкрНДІпроцивільсільбуд» відпрацьовано практику розроблення індивідуальних проектів дитячих садочків і шкіл у відповідності до вимог сучасного навчально-педагогічного та виховного процесу.

Наведені проекти - частина із творчого доробку наукового та проектного відділень інституту за останні роки.

Школа на 96 учнів з дитячим садком на 30 місць у селі Підгірці Обухівського району Київської області Школа на 96 учнів з дитячим садком на 30 місць у селі Підгірці Обухівського району Київської області Школа на 96 учнів з дитячим садком на 30 місць у селі Підгірці Обухівського району Київської області. Автори: Н. Лисицина (головний архітектор проекту), О. Пащенко (науково-обгрунтована програма-завдання), О. Галетко, А. Ісаєва, Р. Никитюк.

Початкова школа на 96 учнів з дитячим садком на 45 місць у селі Княжичі Броварського району Київської області Початкова школа на 96 учнів з дитячим садком на 45 місць у селі Княжичі Броварського району Київської області. Автори: В. Соколюк (головний архітектор проекту), О. Пащенко (науково-обгрунтована програма-завдання), Д. Наумук.

Дитячий садок на 120 місць у селі Чайки Києво-Святошинського району Київської області Дитячий садок на 120 місць у селі Чайки Києво-Святошинського району Київської області.
Автори: В. Соколюк (головний архітектор проекту), О. Пащенко (науково-обгрунтована програма-завдання).

Наші будинки