Схеми планування

Генеральні плани

Детальні плани

Новини в містобудуванні

Інформація для представників об'єднаних територіальних громад

Інформація для представників об'єднаних територіальних громад. Ви можете отримати інформацію щодо орієнтовної вартості розроблення схеми плануванння території заповнивши анкету, що знаходиться за цим посиланням:

Анкета для розрахунку орієнтовної вартості розроблення Схеми планування територій об'єднаних територіальних громад

До уваги архітекторів- планувальників та власників архітектурних компаній!

До уваги архітекторів- планувальників та власників архітектурних компаній! Цифрова революція набирає обертів, на зміну заслуженому ветеранові CAD в містобудуванні прийшов молодий, динамічний GIS зі своїми ключовими перевагами – аналізом і верифікацією. Ми в темі, тож з квітня на базі інституту розпочинаємо курс для архітекторів- містобудівельників, на якому навчимо виготовляти і випускати генеральні плани в ГІС, працювати із базами даних та інструментами аналізу для прийняття планувальних рішень.

Детальніше: До уваги архітекторів- планувальників та власників архітектурних компаній!

Захист проектів у Сумській державній адміністрації

28 березня 2019 у Сумській районній адміністрації відбулось засідання обласної архітектурно-містобудівної ради, у порядок денний якого було включено розгляд проекту "Схеми планування території Сумського району", розробленої Державним підприємством Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД".

Детальніше: Захист проектів у Сумській державній адміністрації

Міжнародна конфереція GIZ "Діємо разом: Партнерство та Діалог"

Україна докладає великих зусиль для забезпечення стабільного майбутнього країни. Німеччина надає Україні підтримку в модернізації держави. Це партнерство є складовою частиною співробітництва з ЄС та його країнами-членами.

Детальніше: Міжнародна конфереція GIZ "Діємо разом: Партнерство та Діалог"

Стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні

17 березня 2018 року в м.Житомирі відбулась стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні.

Детальніше: Стратегічна сесія Мінрегіону по створенню та веденню містобудівного кадастру в Україні

Наші будинки