Міжнародна конфереція GIZ "Діємо разом: Партнерство та Діалог"

Україна докладає великих зусиль для забезпечення стабільного майбутнього країни. Німеччина надає Україні підтримку в модернізації держави. Це партнерство є складовою частиною співробітництва з ЄС та його країнами-членами.

Діючи за дорученням Федерального уряду Німеччини, інших європейських країн і міжнародних донорів, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH надає допомогу задля покращення умов життя українського населення. Німеччина робить свій внесок у процес реформування України, розвиток міст, сталий економічний розвиток та енергоефективність країни, тісно співпрацюючи з партнерами з державного сектора та громадянського суспільства.

Участь у заходах, спрямованих на стабілізацію ситуації на сході України, є одним з основних напрямків роботи у країні.

В рамках цього співробітництва 17 травня в Києві у приміщенні Мистецького Арсеналу відбулась Міжнародна конференція GIZ "Діємо разом: Партнерство та діалог", участь в якій взяли понад чотирьохсот провідних політиків, представників міжнародних та українських організацій, в яких GIZ реалізовує свої програми; серед них були присутні і директор інституту ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" Олександр Павлович Чижевський та заступник директора Тетяна Володимирівна Криштоп.

Відкрили конференцію Перший Віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів, Парламентський статс-секретар Німеччини Марія Флаксбарт та регіональний директор GIZ Україна Сабіне Мюллер.