Ковка в сучасному дизайні

КОВКА – всесвітньо відомий спосіб художньої обробки заліза. З рук майстра-коваля можуть виходити не лише грати, а й витончені стильні речі. Усвідомлення цього як виробником, так і споживачем обумовило появу широкого спектру кованих виробів – від огорож до садових меблів і предметів інтер'єру.

У 1995 р. фірма «Аква-Віта» вийшла на ринок зі своїми першими кованими меблями, предметами інтер'єру та сувенірами. За минулий час працівниками накопичено великий досвід у виготовленні та інсталяції виробів з металу. Ковані стільці, вішалки, трюмо, етажерки, ширми, двері, ліжка, попільнички, свічники і навіть квіти створюють у оселі романтичну атмосферу лицарського замку.

З розвитком котеджного будівництва зріс попит на ковані вироби для оформлення ландшафту ділянки: ковані садові меблі, альтанки, ліхтарі, лавки та гойдалки створюють ілюзію фантастичних та шляхетних королівських резиденцій.

Особливою ланкою виробництва фірми «Аква-Віта» є виготовлення кованих аксесуарів для камінів. Оригінальні камінні набори – лопатки, щипці, дровниці, екрани – забезпечують затишок та особливий дух старовини у домі.

Новим напрямком у діяльності фірми є виготовлення кованих сходів.

Разом з виготовленням кованих виробів майстри фірми «Аква-Віта» пропонують широкий спектр виробів з гнутого металопрофілю та полоси, які вигідно відрізняються за ціною.

Професійний підхід, вміння художників та ковалів працювати в різних художніх стилях дозволяють надати особливої краси інтер'єру. В офісі фірми вам запропонують ознайомитись з каталогом виробів, ескізів та фрагментів, щоб за допомогою майстрів та ковалів свідомо створити свій неповторний дизайн. Для зовнішнього оздоблення продукції фірма використовує сучасні лакофарбові матеріали.

Фірма «Аква-Віта» працює з різними будівельними організаціями. Послугами її майстрів за цей час скористалося багато відомих компаній: «Спар-Україна», АО «Камаз-Україна», КПФ «OКорн», «Укрінбанк», «Мрія-банк», міський музей «Духовні скарби України» та багато інших.

Завітайте до фірми «Аква-Віта», де вам завжди будуть раді.

Наші будинки