Розроблення схеми планування території м. Волочиськ

9 вересня 2016 року у м. Волочиськ відбулося перше засідання Робочої групи з питань просторового планування.

Розглядалися питання розроблення схеми планування території Волочиської міської об’єднаної територіальної громади.

Розроблення Схеми планування території Волочиської міської об’єднаної територіальної громади має на меті забезпечити концептуальні вирішення планування, забудови та іншого використання її території, а також створити передумови для її середньо- та довгострокового розвитку.

Схема планування території Волочиської міської об’єднаної територіальної громади розроблятиметься шляхом тісної співпраці між Робочою групою з питань просторового планування та відповідними представниками ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

До складу Робочої групи мають бути включені керівництво та представники структурних підрозділів виконкому Волочиської ОТГ, які здійснюють свою діяльність у сфері землевпорядкування, містобудування та архітектури, старости сіл, профільні депутати селищної ради, а також представники громадського середовища й активісти.

У ході розроблення Схеми планування території Волочиської ОТГ передбачається проведення 4-х засідань Робочої групи з питань просторового планування.

По завершенню розроблення Схеми планування території Волочиської ОТГ буде проведено громадське обговорення та затвердження рішенням Волочиської міської ради.

Дана діяльність здійснюється в рамках впровадження проекту «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області», що фінансується: GIZ Німецьким Бюро міжнародного співробітництва в Україні, Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні», Шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні», проектом ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України», Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні та проектом «Експертна та інформаційна підтримка процесу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».