Презентація Стратегії розвитку Волочиської міської ОТГ та другого засідання Робочої групи з питань просторового планування

10 листопада 2016 року у м.Волочиськ відбулося друге засідання Робочої групи з питань просторового планування.

Презентація Стратегії розвитку Волочиської міської об’єднаної територіальної громади за участі директора з науки та розвитку ГО "Інститут громадянського суспілсьва" Анатолія Ткачука, заступника керівника проекту ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку України" Юрія Третяка, консультанта зі стратегічного планування Василя Кашевського, начальника відділу містобудування та архітектури Хмельницької обласної державної адміністрації Ірини Дунаєвської.

Публічне обговорення в рамках Робочої групи з питань просторового планування відбулося за участі Криштоп Т.В. (заступника директора з наукової роботи та регіонального планування ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД"), Войко І.І. (головного архітектора проектів ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД"). 

undefined

До складу Робочої групи включені керівництво та представники структурних підрозділів виконкому Волочиської ОТГ, які здійснюють свою діяльність у сфері землевпорядкування, містобудування та архітектури, старости сіл, профільні депутати міської ради, а також представники громадського середовища й активісти. 

Нагадаємо, що дві громади Хмельницької області Сатанівська селищна та Волочиська міська ОТГ були визначені наглядовою радою проекту «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області» переможцями у конкурсі з розробки Стратегії розвитку та Схеми планування території.

Проект «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області» реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Офісу Ради Європи, Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», фонду «Відродження» та проекту ЄС «Підтримка регіонального розвитку в Україні».

З проектом стратегії Волочиської ОТГ можна ознайомитися тут http://volochyska.gromada.org.ua/strategiya-rozvitku-09-29-42-06-04-2016/ та http://www.csi.org.ua/11-lystopada-vidbudetsya-prezentatsiya-strategiyi-rozvytku-volochyskoyi-miskoyi-otg/