Навчальний семінар-практикум на тему "Проекти регіонального розвитку на фінансування з ДФРР у 2017 році. Просторове планування"

28 лютого 2017 в Житомирському міському центрі самоврядування був проведений навчальний семінар-практикум із спеціалістами РДА, ОТГ на тему "Проекти регіонального розвитку на фінансування з ДФРР у 2017 році. Просторове планування".

Семінар відкрив керівник Регіональної філії Центру розвитку місцевого самоврядування Василь Іванович Невмержицький.

З доповіддю на тему: "Просторове планування як основа розумного зростання; нові проектні та технологічні рішення для ОТГ" виступив директор ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" Олександр Павлович Чижевський.

Заступник заступник директора з наукової роботи та регіонального планування Тетяна Володимирівна Криштоп також виступила з доповіддю на тему: "Удосконалення законодавчої бази у зв’язку з плануванням територій об’єднаних територіальних громад (проект ДБН "Склад та зміст схеми планування території громади")", а головний архітектор проектів Ірина Ігорівна Войко доповіла про застосування ГІС-технологій

В семінарі приймали участь директор ТОВ "Картографія+" Ігор Сергійович Хмара та координатор мережі РЕГІОНЕТ Олександр Олексійович Дудка.

В ході семінару виступили виступили землевпорядники Новоборівської та Хорошівської ОТГ