Четверте засідання Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст в Україні

Співробітники інституту взяли участь в четвертому засіданні Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст в Україні, який відбувся в Полтаві 16 березня 2017 року.

До складу Координаційної ради входять представники різних департаментів міських рад міст-учасників проекту: Вінниця, Житомир, Полтава, Чернівці, асоційовані міста Харкова та Львова, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, проектні інститути ДП «УкрНДПІцивільбуд», ДП «Діпромісто», Швейцарське бюро співробітництва в Україні та німецька урядова компанія GIZ, яка є виконавцем проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Окрім Полтави в ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці.

Заступник директора ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" з наукової роботи та регіонального планування Тетяна Володимирівна Криштоп та головний архітектор проектів Ірина Ігорівна Войко виступили з доповіддю щодо проектів регіонального розвитку ОТГ.