Таун-хауз містечко "Петропавлівград" (село Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області)

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 1(48) 2008р.

Таун-хауз містечко

Комплекс житлової забудови високої щільності, де у складі восьми зблокованих будинків розміщено 82 триповерхові блок-квартири. Кожна з них через невеликий палісадник має свій самостійний вихід до затишної досить короткої вулиці-двору. Сюди ж зорієнтовано виїзд із гаражу, який займає частину першого рівня блок-квартири.

Окрім приміщень вхідної групи та гаражу на першому поверсі кожної блок-квартири знаходяться кухня-столова та загальна кімната. На другому – хол, дві спальні з гардеробними, роздільний санвузол та лоджія. На третьому мансардному поверсі також розташовуються: хол, дві спальні з гардеробними, санвузол та велика лоджія. Зв'язок між приміщеннями різних поверхів здійснюється внутрішньо-квартирними сходами.

Таун-хауз містечко

Блок-квартири, що формують торці будинків, мають прибудовані тераси на рівні другого поверху. Ці тераси є одночасно своєрідними огорожами внутрішнього простору вулиць-дворів, що мають ширину в 17 метрів між блок-квартирами сусідніх будинків.

До торцевих частин трьох будинків приблокована триповерхова споруда закладів соціально-побутового обслуговування, які разом із спортивним та дитячим майданчиками, автостоянками дозволяють сформувати якісно нове для сучасного комерційного будівництва житлове середовище. На мові ріелтерів воно отримало назву – «таун-хауз містечко».

Таун-хауз містечко Таун-хауз містечко Таун-хауз містечко Таун-хауз містечко Таун-хауз містечко Таун-хауз містечко Таун-хауз містечко

Авторський колектив:

Б. В. Ликов (ГАП),

М. В. Ликова,

І. В. Федоренко,

О. О. Ременнікова

Наші будинки