Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області)

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 1(48) 2008р.

Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області)

Комплексність забудови населеного пункту на будь-якому етапі – основа професійного підходу до сучасного житлового будівництва. Показовим у цьому плані є житловий комплекс в селі Гора.

Земельна ділянка площею 2,5 га забудовується по периметру. Два «Г» – подібні в плані будинки з 8-ми, 9-ти та 10-ти секціями на 167 та 193 квартири відповідно утворюють напівзамкнену композицію. Замикає цю композицію, завершуючи периметральну забудову навколо внутрішнього двору, блок об’єктів культурно-побутового обслуговування, які розраховані на обслуговування не тільки жителів комплексу, але й усього населеного пункту. Це – клубні приміщення з гуртковими та глядацьким залом на 120 місць, магазини промислових товарів та продовольчих товарів, бар, аптека та інші.

Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області) Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області) Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області) Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області) Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області) Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області) Житловий комплекс з об'єктами соціально-культурного обслуговування (с. Гора Бориспільського району Київської області)

Наші будинки