Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ "Новітні Бетонні Технології": краса, втілена у камені".

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 1-2(56) 2010р.

Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ

З давніх-давен люди використовували натуральний камінь для брукування доріг. Проте, граніт, базальт, доломіт та інші натуральні матеріали є досить дорогими, складними в укладанні, та й їхні ресурси у природі не безкінечні. Внаслідок динамічного росту науково-технічного прогресу з'явилася міцна, зносостійка, штучна тротуарна плитка, котра імітує натуральні матеріали.

Чіткі форми та стандартні розміри тротуарної плитки значно спростили процес її укладання, а різноманітність конфігурацій та відтінків дала можливість створювати покриття з унікальними рисунками. Досить широким є і діапазон її застосування: опорядження пішохідних площ і котеджних доріжок, дачних і садових ділянок, територій пансіонатів і будинків відпочинку. Тротуарна плитка створює комфорт і надає території ошатний і завершений вигляд. До переконливих переваг фігурних елементів мостіння також можна віднести такі якості, як: економічність, екологічність, привабливий естетичний вигляд, відсутність калюж, температурну та хімічну стійкість.

Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ

ТОВ «Новітні Бетонні Технології» пропонує Вашій увазі високоякісну тротуарну плитку, виготовлену двома способами: вібролиттям і вібропресуванням. При застосуванні вібролиття використовуються пластичні суміші, які містять у собі цемент, воду, заповнювачі і добавки, які заливаються у віброформи. Спосіб вібропресування допускає застосування твердих сумішей цементу, заповнювачів і добавок з досить низьким вмістом води. Обидва методи дають відмінний кінцевий результат. Виробничий процес виготовлення плитки здійснюється за допомогою висококваліфікованих спеціалістів, новітнього високотехнологічного обладнання, пропарювальних камер і полімерних добавок.

Характерною особливістю тротуарної плитки від ТОВ «Новітні Бетонні Технології», що вигідно відрізняє її від аналогів інших виробників, є її одношаровість. Тобто, дія забарвлюючого пігменту поширюється на всю плитку. Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ Для порівняння: недоліком двошарової плитки (де верхній пігментований шар складає 3-4 мм) є те, що з часом цей шар стирається і проступає непривабливий сірий колір. Завдяки використанню лише якісної та відбірної сировини, перевірених часом технологій виробництва, компанія виготовляє відмінний облицьовувальний штучний камінь, що має найкращі характеристики якості, надійності, міцності та довговічності. Наші матеріали не вигорають на сонці, стійкі до агресивного впливу атмосфери та водного середовища. Вироби, виготовлені за нашою технологією, мають високі міцнісні характеристики при стисканні, розтягу, згині, стиранні, впливі перепаду температур і вологості. Наша продукція відрізняється відмінними експлуатаційними якостями, високою морозостійкістю та довговічністю. Велика кольорова гама дозволяє вибрати плитку для гармонійного поєднання у будь-якому інтер'єрі або дизайні ландшафту.

Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ

Наші матеріали приємно здивують Вас оптимальним співвідношенням ціни та якості. Компанія ТОВ «Новітні Бетонні Технології» на ринку України вже вісім років. Завод розташовано у м. Васильків Київської області. Йдучи на зустріч нашим партнерам, з турботою про постійних клієнтів, наше підприємство не припиняє свою роботу навіть взимку.

Окрім тротуарних елементів мостіння та фасадної плитки підприємство також виробляє та реалізовує: зливостоки, бордюри, квітники, урни, лавки, паркани, накривні елементи для парканів, пінобетонні блоки, шлакоблоки, фундаментні та стінові блоки. Асортимент нашої продукції перевищує 100 найменувань. Продукція підприємства прикрашає собою як об'єкти котеджної забудови, так і потужні стратегічні об'єкти, зокрема Одеський порт і Південноукраїнську атомну станцію.

Наші будинки