Ексклюзивні вітражі "Плазма" для вишуканих та неперевершених інтер'єрі

Опубліковано в АБЖ "Особняк" № 4(51) 2008р.

Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ

Образившись на Кая та Герду, Снігова Королева, задумалась та вирішила виправити свою помилку. Вона зрозуміла, що чарівна краса розкішних візерунків інею на склі здатна розтопити навіть її крижане серце. Перетворившись на добру Фею, вона вирушила створювати дивовижні вітражі у стилі «мороз», зареєструвавши у 2003 році своє виробництво як науково-виробниче підприємство «ПЛАЗМА».

Талант Снігової Королеви виявився необхідним для створення казкового інтер'єру, а можливості у зображенні малюнків – необмеженими. Відтоді вона твердо вирішила робити візерунки винятково добрими, а скельця – якісними і в теплій кольоровій гамі.

Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ

Гучна слава про чудові вітражі, створені за технологією Снігової Королеви, дійшла і до Кая. Їх зустріч відбулася в затишному інтер'єрі та пройшла у дружній атмосфері. Докладно дізнавшись про технологію виготовлення вишуканого скла дивовижної краси, Кай був приємно вражений тим, що устаткування було зібране вручну та не має світових аналогів. Після зустрічі Кай розповів Герді про намір Снігової Королеви максимально оздобити вітражами фантастичної краси якнайбільшу кількість інтер'єрів та фасадів…

Торгово-виробнича компанія «Артан» підрозділом якої є Департамент художніх вітражів «ПЛАЗМА», виготовляє вітражі за унікальною інноваційною технологією, запатентованою в Україні у 2003 році. Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ Гармонійне поєднання в одному виробі декількох технологічних процесів (гравіювання, хімічне оброблення поверхні, глибока піскоструйка, нанесення монохромного покриття на скло шляхом іонно-плазмового напилення під «золото», «бронзу», «срібло») дозволяє досягнути на поверхні скла унікальний оптичний ефект, що нагадує гру світла на гранях коштовностей. Використання технологічних ноухау дозволяє робити поверхню скла матовою, дрібнозернистою та непрозорою, або нанести на поверхню фактуру, що нагадує паморозь. Застосування оригінальних дизайнерських рішень дозволяє створювати на склі різноманітні за стилем та структурою зображення й орнаменти. Усі вітражі від стадії ескізу до готового виробу виготовляються на власній виробничій базі ДХВ «Плазма». У кожному проекті ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, підібрати найбільш оптимальне рішення, а також можливості для його реалізації. Тротуарна та фасадна плитка від ТОВ В основу нашої діяльності покладено творчий підхід на всіх етапах реалізації проекту. Наші художники по склу – висококваліфіковані спеціалісти, що день у день вдосконалюють свою майстерність та відкривають все нові й нові естетичні та технологічні можливості скла. Креативність, якість та професіоналізм – головні критерії нашої роботи.

Витончені вітражі «ПЛАЗМА» надають унікальні можливості для декорування як інтер'єрів, так і фасадів, оздоблення художнім склом не лише вікон, дверей та перегородок, а також декорування ніш, настінних панно, стелі, світильників, меблів та шаф-купе. Виконані за індивідуальними ескізами наших майстрів ексклюзивні стільниці, дзеркала органічно доповнять будь-який інтер'єр – вітальні, кабінету чи офісу, створять відчуття затишку та комфорту, елегантно підкреслять гарний смак та респектабельність власника.

Як відомо, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому запрошуємо Вас завітати до гостинного офісу ДХВ «ПЛАЗМА» та відкрити для себе магічний світ вітражу.

Наші будинки