Корисний відпочинок у натуральному середовищі: дерев'яні будинки, сауни, альтанки від компанії "Агропромінвест"

Корисний відпочинок у натуральному середовищі: дерев'яні будинки, сауни, альтанки від компанії

Дерево — природний екологічно чистий енергозберігаючий матеріал, що традиційно використовується людиною для будівництва житла. Все більша кількість людей віддає перевагу життю та відпочинку у дерев’яних будинках, які є найекологічними та природними для цього. Дерев’яний будинок «дихає», добре акумулює та зберігає тепло. Теплоізоляція дерев’яних стін у декілька разів перевищує теплоізоляцію цегляних або бетонних тієї ж товщини. Дерев’яні стіни постійно підтримують оптимальний режим вологості, природну вентиляцію (обмін повітря). Живиця та інші смоляні речовини, які виділяє сосновий брус, благотворно впливають на організм людини, мають бактерицидні та антиалергічні властивості.

Дозволити собі пожити у дерев’яному будинку, сходити до сауни, посидіти з родиною або друзями у бесідці, що радує око ажурним різьбленням, помилуватися дерев’яними меблями, вдихнути наповнене пахощами натурального дерева повітря може кожен.

Корисний відпочинок у натуральному середовищі: дерев'яні будинки, сауни, альтанки від компанії Корисний відпочинок у натуральному середовищі: дерев'яні будинки, сауни, альтанки від компанії

ТОВ СП «Агропромінвест» відоме на українському ринку як компанія, що спеціалізується на проектуванні, будівництві та обслуговуванні будинків, саун, бесідок, меблів та ін., виготовлених з натуральної деревини або з клеєного бруса. У асортименті послуг, що пропонує компанія «Агропромінвест»:

  • виробництво усього спектру дерев’яних елементів для зведення будинків, саун, бесідок, меблів та предметів облаштування;
  • виконання окремих замовлень на дерев’яні будівельні елементи;
  • проектування, виготовлення, здача об’єктів «під ключ»;
  • виготовлення дерев’яних конструкцій з елементами різьблення.

Корисний відпочинок у натуральному середовищі: дерев'яні будинки, сауни, альтанки від компанії

У комплект будинку входять стіни, підлоги, стелі, стропила, фронтони, балкон, тераса, двері, вікна, підвіконня, сходи, антисептична обробка та пофарбування, внутрішнє оброблення вагонкою та монтаж. За бажанням замовника стіни та несучі конструкції будинків можуть бути виготовлені з клеєного бруса або стінової панелі з утеплювачем (пінопластом) із зовнішньою обробкою брусом або дерев’яним сайдінгом.

Дерев’яні будинки з клеєного бруса у порівнянні з монолітним деревом мають цілий ряд переваг: гладку поверхню, що не потребує додаткової обробки, відсутність шпарин, короблення та сучків, деформацій та осадки, високі теплоізолюючі властивості.

Спеціалісти компанії «Агропромінвест» використовують спеціальний антисептик для захисту дерева від атмосферних впливів, грибків, мікроорганізмів та надання йому відповідного кольору. Застосовується також протипожежне просочування. Вологість клеєного бруса та пиломатеріалів складає 10-12%.

Стабільно висока якість комплектуючих та складових, що пропонує компанія «Агропромінвест», забезпечується тим, що виробництво відбувається на сучасному німецькому обладнанні із застосуванням інноваційних європейських технологій виготовлення клеєної деревини, євровікон, дверей і т.ін. На підприємстві компанії працюють висококваліфіковані досвідчені спеціалісти, що нададуть усі необхідні консультації та допоможуть у оптимальному виборі.

Наші будинки