Полімерцементи - універсальні матеріали для гідроізоляції

При проведенні будівельних робіт рано чи пізно перед нами постає проблема гідроізоляції. А об’єм робіт із захисту споруди від дії води — це мало не третина від загального об’єму всіх будівельних робіт. Саме тому гідроізоляція вимагає дуже серйозного підходу до себе. Від якості проведення робіт і якості використаних матеріалів залежить строк експлуатації споруди та комфортність проживання в ній. І майже кожному з нас доводилось стикатися з наслідками, що виникли в результаті недбалого проведення гідроізоляційних робіт. Це, наприклад, вода в підвалі чи погребі або сирі кутки в наших квартирах, які з часом ще й вкриваються грибком. Від усіх цих проблем вас може врятувати якісна гідроізоляція.

На сучасному ринку будівельних матеріалів України присутні всі види матеріалів для гідроізоляції. Це, наприклад, гідроізоляційні матеріали на основі бітуму — рідкі мембрани та рулонна ізоляція; матеріали на основі поліуретану та акрилу, гідрофобізуючі добавки до цементних розчинів, прозорі гідрофобізатори для фасадів, полімерцементні суміші і т.д.

Перелік матеріалів, що застосовуються для гідроізоляційних робіт, дуже довгий, що і може поставити людину, яка не має спеціальної освіти, у глухий кут при виборі потрібного матеріалу.

Ми хочемо зупинитись на полімерцементних сумішах, оскільки вони є найбільш універсальними та прогресивними гідро-ізоляційними матеріалами на даний час. Компанія «Емульзер-Україна» — ексклюзивний представник в Україні турецької компанії EMULZER — пропонує вашій увазі наступні матеріали: Permo Chim Crystal — полімерцементна, обмазувальна гідроізоляція проникаючої дії. Застосовується вона таким чином: сухий розчин розмішується з водою до потрібної густини й за допомогою щітки наноситься на вологий бетон. Активні частинки, що входять до складу суміші, вступають у реакцію з водою, яка міститься в порах і мікротріщинах бетону й проникають в середину, утворюючи перепону на шляху води, кристалізуючись у тілі бетону. Матеріал проникає в товщу бетону на глибину до 75 см. При цьому не створюється перешкод на шляху повітря, тобто бетон «дихає». Глибина проникнення залежить від ступеня вологості бетону. Permo Chim Crystal є універсальним у застосуванні матеріалу. Застосовується на чистому або вкритому штукатуркою бетоні для гідроізоляції підвалів, фундаментів, штучних водойм, дренажних каналів, каналізацій, басейнів, ванних кімнат і кухонь, міжповерхових перекриттів, мостів, віадуків і скульптурних пам’ятників. Застосовується як з боку дії води, так і з протилежної. Витрати матеріалу при нанесенні в два шари складають 2–3 кг/м2.

Permo Chim Duo — полімерцементна, двокомпонентна, обмазувальна гідроізоляція. До складу матеріалу входять полімери, які роблять його еластичним і стійким до механічних пошкоджень. Permo Chim Duo застосовується з боку дії води (позитивна ізоляція) для гідроізоляції таких обєктів: чистий бетон чи брикетні кладки, вкриті штукатуркою, ємкості для води, покрівлі-тераси, басейни, підземні водоканали, ванні кімнати, пішохідні доріжки, мости, віадуки та скульптурні пам’ятники. Матеріал застосовується в два шари, між якими прокладається сітка для штукатурки. Другий шар матеріалу наноситься до повного висихання першого. Витрати складають 2–3 кг/м2 на два шари. Поверхня залишається дихаючою. Для приготування суміші рідкий компонент змішується з порошковим і добре перемішується «міксером». Після висихання і кристалізації утворює на поверхні еластичну, гідроізоляційну мембрану, яка витримує тиск до 30 N на мм2. Категорично заборонено застосовувати для розведення воду.

Таким чином, застосовуючи дані матеріали, можна вирішити багато завдань гідроізоляції, але в той же час не варто забувати, що деякі роботи потребують спеціальних і більш спеціалізованих гідроізоляційних розчинів. Компанія «Емульзер-Україна» пропонує понад 60 різних матеріалів для гідроізоляції. Отримати більш повну інформацію ви можете на нашому сайті або у наших спеціалістів.

· Бітумні гідроізоляційні матеріали. · Гідроізоляція на основі поліуретана та акрила. · Прозорі гідроізоляційні розчини. · Добавки до цементних розчинів. · Полімерцементні суміші. · Клеї, геотекстиль, дренажні пластини.

Наші будинки